III. Fill in a suitable preposition or postposition. Mrs. Laura Taylor is a person who really believes ... keeping fit. She is 45 but looks ... least 10 years younger. Now listen ... her story. 'It all started about two years a...

III. Fill in a suitable preposition or postposition. Mrs. Laura Taylor is a person who really believes ... keeping fit. She is 45 but looks ... least 10 years younger. Now listen ... her story. 'It all started about two years ago.... those days things were very different. I was overweight. I never got any exercise. I used to stay ... home all day. I never went......the fresh air, except to do the shopping. One day I looked ... myself ... the mirror. 'My God' I thought. Т look terrible'. ... that time I've completely changed my life. I started jogging ... the park, doing yoga exercises ... the fitness centre and eating less meat but more vegetables. I've lost weight and feel much healthier than I used to.'
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
III. Заполните в подходящем предлога или постпозиции. Г-жа Лаура Тейлор является человек, который действительно верит ... Ходишь. Ей 45, но выглядит ... как минимум на 10 лет моложе. Теперь послушайте ... ее историю. "Все это началось около двух лет назад .... те дни вещи были очень разные. Я имела избыточный вес. Я никогда не получала каких-либо физических упражнений. Я использовала, чтобы остаться ... весь день дома. Я никогда не выходила ...... свежий воздух, за исключением того, чтобы делать покупки. Однажды я смотрела ... сама ... зеркало. "Боже мой" подумала я. Я выгляжу ужасно. ... В время я полностью изменила мою жизнь. Я начала бегать трусцой ... парк, делала упражнения йоги ... фитнес-центр и ела меньше мяса, но больше овощей. Я потеряла вес и чувствовала себя гораздо здоровее, чем раньше.