I'm happy today, it's my birthday! I'm happy, I'm happy today! How old are you? I'm five today! I'm happy, I'm happy today!произношение на русском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айм хеппи тудэй, итс май берздэй! Айм хеппи, Айм хеппи тудэй! Хоу олд ар ю? Айм файв тудэй! Айм хэппи тудэй!
Гость
ай эм хэппи тудэй,итс май берздэй! ай эм хэппи,ай эм хэппи тудэй! хав олд ар ю ? ай эм файв тудэй! ай эм хэппи,ай эм тудэй! как-то так )