In the 5th form I will learn______________.I will have my favourite subject__________a week.I _____________it on________and__________.I think my favorite day will___________________because I.ПОМОГИТЕ

In the 5th form I will learn______________. I will have my favourite subject__________a week. I _____________it on________and__________. I think my favorite day will___________________because I. ПОМОГИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Biology, twice, will have,Tuesday, Friday, Be Friday