Inviting you to go on a cycling holiday with her in scotland accept the invitation say why you are interested ask whether your friend wants you to book tickets accommodation допоможіть написати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Приглашая Вас пойти на праздник на велосипеде с ней в Шотландиюпринять приглашениесказать, почему вы заинтересованыспросите, хочет ли ваш друг вам забронировать билеты жилье