Использую график функции y=-x²+5x-4 решите неравенство y меньше 0

Использую график функции y=-x²+5x-4 решите неравенство y<0
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спочатку треба найти нулі фкнкції. Зробимо це за допомогою формули -b/2a= -5/-2= 2.5. Тепер замість х підставимо х підставимо 2,5. (-2,5)^2+5*2,5-4=14.75. Наближено це 15.Тобто через ці точки проходить дана функція. Тепер знайдемо корені даного рівняння  x²-5x+4=0 D= 25-4*1*4=25-16=3 5+3/2= 4 5-3/2= 1 Вітки параболи будуть йти вниз так як a<0 Можна розвязати цю задачу графічно намалювавши даний графік,який буде проходть через точки що задано вище, при тому, що вітки будуть йти вниз і це y<0