Исправьте предложение пож 4 класс. Andy a good friend I play in computer games with my friend You can swim? My friend have got budgie. ...

Исправьте предложение пож 4 класс. Andy a good friend I play in computer games with my friend You can swim? My friend have got budgie. He's got a blue eyes.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Andy, who I play computer games with,is my good friend. Can you swim? My friend has got a budgie. He's got blue eyes.