Історичний портрет Цезаря! 1)які риси характеру допомогли Цезарю стати великим полководцем? 2)які риси характеру свідчать про його талант державного діяча? 3)які риси характеризуютьйого як людину? 4)за які чесноти шанували Цез...

Історичний портрет Цезаря! 1)які риси характеру допомогли Цезарю стати великим полководцем? 2)які риси характеру свідчать про його талант державного діяча? 3)які риси характеризуютьйого як людину? 4)за які чесноти шанували Цезаря сучасники?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Честолюбість,щедрість, сміливість, мужнасть 2)Воїнів цінував не за рід чи багатства, а лише за мужність,Роздавав нагороди й почесті не для власної розкоші й утіх, а береже їх як загальне добро для відзначень за ратні заслуги. Йшов назустріч будь якій небезпеці та не цурався ніяких труднощів. 3)Щедрий,мужній,сміливий,чесний. 4) НЕ ЗНАЮ