I.......twelwe years old. This ..................Marek. He ..................Spanish. He...............Polish. We.........frends. We .............in Spain or Poland. We.......

I.......twelwe years old. This ..................Marek. He ..................Spanish. He...............Polish. We.........frends. We .............in Spain or Poland. We....... .................in England on holiday. Помогите вставить!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am twelwe years old. This is Marek. He is Spanish. He from Polish. We are friends. We live in Spain. Если мои знания меня не подводят :)