Иван сила - воплощение непобедимого духа украинского народа, его доброты и искренности. сочинение 6 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван Сила-- головний герой повісті О. Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили". Він був дуже сильною й мужньою людиною. Багато разів Сила вигравав набагато досвідчених боксерів та силачів. За допомогою цих здібностей Іван прославив український народ. За його могучими плечима і сильним духом ховається добрий та щирий характер. Іван Сила дуже загадковий герой, який утілює всі потрібні риси для того, щоб бути прикладом для всіх нас.