I've got a little pussy-cat,I love it very much.Its eyes are bright ,its tail is long,And fur is soft to touch.Напишите на русском как прочитать на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай хев гот э пуси -кэт , ай лав ит вери мач . Итс айс а брайт , итс тол из лонг , энд фё из софт ту тач .
Гость
айв гот э литэл пуси кэт ай лав ит вэри мач итс айз а брайт итс тэйл из лонг энд fur из софт ту тач