Із двох однакових квадратів склали прямокутник. Знайди периметр прямокутника якщо периметр квадрата дорівнює 12см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 12:4=3 (см) - довжина 1 сторони  Якщо прямокутник складений з 2-х квадратів, то 1 із сторін (ширина) прямокутника буде дорівнювати 3 см, а інша (довжина) 2) 3*2=6 (см) Периметр прямокутника: 3) (3+6)*2= 18 (см)