Із двох  станцій  відстань  між  якими  дорівнює 24км. одночасно  в одному напрямку вирушили два поїзди  попереду  рухався поїзд зі швидкістью  60км\год  через 4 год  після початку руху його  наздогнав  другий поїзд.З я кою шви...

Із двох  станцій  відстань  між  якими  дорівнює 24км. одночасно  в одному напрямку вирушили два поїзди  попереду  рухався поїзд зі швидкістью  60км\год  через 4 год  після початку руху його  наздогнав  другий поїзд.З я кою швидкістью рухався  другий поїзд?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)60*4=240км 2)240-24=216км 3)216/4=54км/ч вроде так