Із кінців відрізка, що лежать у двох взаємно перпендикулярних площинах проведено перпендикуляри до цих площин, довжини яких відповідно дорівнюють 16 і 15 см. Відстань між основами цих перпендикулярів дорівнює 12 см. Знайдіть до...

Із кінців відрізка, що лежать у двох взаємно перпендикулярних площинах проведено перпендикуляри до цих площин, довжини яких відповідно дорівнюють 16 і 15 см. Відстань між основами цих перпендикулярів дорівнює 12 см. Знайдіть довжину даного відрізка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Получиться 2 прямокутних трикутника, з першого трикутника знайдемо гіпотенузу(ця гіпотенуза, буде катетом другого прямокутного трикутника), получиться sqrt(369), а потім з другого трикутника знайдемо гіпотенузу получимо 25