Із коромислом по воду срібні в зірки руки, аж до моря зірка ходить. ллється чисте срібло з видер Коли зірка йде по воду - на ліси та луки весело сміється, Ллється чисте срібло...

Із коромислом по воду срібні в зірки руки, аж до моря зірка ходить. ллється чисте срібло з видер Коли зірка йде по воду - на ліси та луки весело сміється, Ллється чисте срібло з відер крли зірка йде з водою - на маки й калину, срібло з відер ллється. на заквітчану у мисяць срібна зірка йде з водою, срібну Україну виписать из них епітет метафори
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епітети: срібні, чисте, весело, срібна, срібну. Метафори:срібні в зірки руки,аж до моря зірка ходить, зірка йде по воду,зірка йде з водою.