Із поданих слів склади і запиши речення. Лісовим, їжу, мешканцям, знайти, важко, взи

Із поданих слів склади і запиши речення. Лісовим, їжу, мешканцям, знайти, важко, взимку. Люди, на, приходять, допомогу, їм. Розкладають, сіно, на, овочі, вони, галявинах, та. Довірливо, їдальні, звірі, відвідують, такі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взимку лісовим мешканцям важко знайти їжу. На допомогу їм приходять люди. На сіно розкладають овочі.