Із пункту А до пункту В вийшов турист зі швидкістю 4км/год, а через 1 год 30хв на зустріч йому з пункту В вийшов інший турист зі швидкістю 3 км/год. Через 2 години вони зустрілися. Яка відстань між пунктами А і В?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 4 х 1,5 = 6 (км) - пройшов перший за 4 год. 2) 6 + (4+3) х 2 = 20 (км) - відстань між А і В.