Із села до міста,відстань між якими 78км,виїхав велосипедист і одночасно назустріч йому з міста виїхав мотоцикліст.Швидкість велосипедиста 13км\год,а мотоцикліста вдвічі більша.Через скільки год.вони зустрінуться?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
13*2=26 км/год швидкість мотоцикліста 13+26=39 км/год- швидкість велосипедиста та мотоцикліста 78:39=2 год Через 2 год. вони зустрінуться