Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину. одночасно з міста йому назустріч виїхав рейсовий автобус зі Швидкість якого на 12 кілометрів на годину більша. через скільки годин Вони зустрінуть...
Із селища до міста виїхав рейсовий автобус зі швидкістю 60 кілометрів на годину. одночасно з міста йому назустріч виїхав рейсовий автобус зі Швидкість якого на 12 кілометрів на годину більша. через скільки годин Вони зустрінуться якщо відстань між селищем і містом становить 396км
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знаходимо швидкість другого автобуса
1) 60+12=72 км/г - швидкість другого
складаємо швидкості автобусів, бо вони виїхали одночасно
2) 60+72=132 км/г - спільна швидкість
3) 396/132=3 г
Відповідь:вони зустрінуться через 3 години