Із селища до театру приїхало 123 учнів в чотирьох великих атобусах і в кількох малих.У кожному  великому автобусів їхало по 27 учнів,а вкожному молому по 5 учнів . Скільки було малих автобусів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Малых автобусов было три
Гость
З початку можна знайти скільки учнів, які їхали великими автобусами: 27 * 4 = 108 ( учнів) приїхало до театру в чотирьох великих атобусах 123 - 108 = 15 (учнів)  приїхало до театру в кількох малих  атобусах 15 : 5 = 3 (штуки) було малих автобусів Відповідь: із селища до театру приїхало 3  малих автобуси.