Із словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно):   ЗарозуІз словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно):   Зарозумілість, гордощі,гордовитість, гордість, бундючність, пиха, пихатість, чванство, горди...

Із словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно):   Зарозу Із словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно):   Зарозумілість, гордощі,гордовитість, гордість, бундючність, пиха, пихатість, чванство, гординя, гонор, гоноровитість, чванькуватість,марнославство,спесивість, зазнайство, зверхність
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Часом гордощі людини заважають їй бути щасливим. Пиха нічого не варта. Гоноровитість  зараз не в моді. Чванкуватість це надто низько у наш складний  час.