Із словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно): ЗарозуІз словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно): Зарозумілість, гордощі,гордовитість, гордість, бундючність, пиха, пихатість, чванство, горди...
Із словами - синонімами складіть речення (4 реченя потрібно):
Зарозу
Зарозумілість, гордощі,гордовитість, гордість, бундючність, пиха,
пихатість, чванство, гординя, гонор, гоноровитість,
чванькуватість,марнославство,спесивість, зазнайство, зверхність
Ответ(ы) на вопрос:
Часом гордощі людини заважають їй бути щасливим.
Пиха нічого не варта.
Гоноровитість зараз не в моді.
Чванкуватість це надто низько у наш складний час.