Jack aiways ( to buy) newspapers опередилите время и поставте предложение в отрицателную форму спициальный вопрос вопросительный повествоватеоьный вопрос пж люди срочняг надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Jack always  buys  newspapers  Jack doesnt always  buy  newspapers.  Does Jack always  buy  newspapers ? Does Jack always  buy newspapers  or magazine? Jack always  buys  newspapers ,doesnt he? Who always buys newspapers? What does Jack buy?