Как читается на англисском in a town in the country in a flat upstairi in a house garden dacnetairs

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ин э тоун                                                                                                        ин the контри                                                                                                 ин э флэт                                                                                                        апстар                                                                                                           ин э хаус                                                                                                        гарден                                                                                                           дектэйшн