КАК ЧИТАЕТСЯ. НАПРИМЕР: you-ю.!!!!Yesterday Baby Elephant had a birthday party. He was six. His friends came to his house.They pla

КАК ЧИТАЕТСЯ. НАПРИМЕР: you-ю.!!!!Yesterday Baby Elephant had a birthday party. He was six. His friends came to his house.They played puzzles, watched the stars, took photos, danced and sang songs. He was happy.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Естердэй бэби елефант хед э бёздэй пати. хи воз сыкс. хис френдс кам ту хис хаус. зей плейд пазлс, вочед зе старс, тук фотос, дансед энд санг сонгс. хи вос хеппи.