Как читается At last they find Joseph Alexander in the Palm House. Excuse me, Mr Alexander. We*ve got a message for you from Professor Wallace. At last! This is very important. Please come in. And call me Joe!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эт ласт зэи файнд Джозеф Александэ ин зэ пам хаус. Экскьюз ми, мистэ Александэ. Уи в гот э мэсэдж фо ю фром профессэ Уолэсс. Эт ласт! Зэи из вэри импотэнт. Плиз кам ин. Энд колл ми Джой!