Как читается эта песня по английски?A for apple,B for ball,C for cat,and D for doll,E for eqq,F for fox,G for girl,and H for hat.Можно прям словами как читать,(петь)?

Как читается эта песня по английски? A for apple, B for ball, C for cat, and D for doll, E for eqq, F for fox, G for girl, and H for hat. Можно прям словами как читать,(петь)?
Гость
A for apple,        [ei   fɔːr  ˈæpl],  B for ball,           [biː  fɔː   bɔːl],  C for cat,            [siː  fɔː  kæt],  and D for doll,    [ænd  diː  fɔː  dɒl],  E for egg,           [iː  fɔːr  ɛg],  F for fox,            [ɛf  fɔː  fɒks],  G for girl,           [ʤiː  fɔː  gɜːl],  and H for hat.    [ænd  eɪʧ  fɔː  hæt].