Как читается One,two,three,four,five, Last month I caught a whale alive. Six,seven,eight,nine,ten, Then I let it go again! Why did you let i...

Как читается One,two,three,four,five, Last month I caught a whale alive. Six,seven,eight,nine,ten, Then I let it go again! Why did you let it go? Because it bit my finger so! What fimger did it bite? The little finger on the right!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уан то фри фщ файв ласт моф ай каф ф вайл элив сикс севен эйт найн тен вен ай лет ит го эгайн! вай дид ю лет ит го? бекос ит бит май фингер со! ват фимгер дид ит байт? ве титл фингер он ве райт
Гость
Ван, ту, фри,фо, файв, Ласт манс ай кот э вэйл элайв. Сикс, севн, ейт, найн, тен, Вен ай лет ит гоу эген! Вай дид ю лет ит гоу? Бикоз ит бит май фингэ соу! Вот (fimger) дид ит байт? Вэ литл фингэр он вэ райт!