Как читать этот стих по англиски но только русскими буквами ) We've got a lot of mushrooms And we've got a lot of meat Let's make something Really good to eat I love cooking I can fry and boil and bake Just give me a recipe The...

Как читать этот стих по англиски но только русскими буквами ) We've got a lot of mushrooms And we've got a lot of meat Let's make something Really good to eat I love cooking I can fry and boil and bake Just give me a recipe There's nothing I can't make we,ve got a lot of onions and we,ve got a lot of rice let,s make dinner it will be so nice
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уив гот э лот ов ˈмашрумз  энд уив гот э лот ов мит  летс мейк ˈсамсин  ˈриэли гуд ту ит  ай лав ˈкукин  ай кэн фрай энд бойл энд бейк  джаст гив ми э ˈресипи  зеэз ˈнасин ай кант мейк  уив гот э лот ов ˈаньэнз  энд уив гот э лот ов райс  летс мейк ˈдинэ  ит уил би соу найс