Как читать I have never been to any Disneyland. I want to go to Washington D.C and Los Angeles. I have never been to the USA. I want to see H

Как читать I have never been to any Disneyland. I want to go to Washington D.C and Los Angeles. I have never been to the USA. I want to see Hollywood. I have visited Mexico Canada
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай хэв нэвэр бин ту эни Дизнейлэнд. Ай вонт ту гоу ту Вашингтон ДиСи энд Лос Анджелес. Ай хэв невер бин ту зэ Ю эС Эй. Ай вонт ту си Холивуд. Ай хэв визитед Мексико, Канада