Как читать Winter In Northern India they harvest their wheat in Spring, which is in late February or early March. This is also the time for Holi, a Hindu harvest festival that lasts five days. People dress up and light fires. ...

Как читать Winter In Northern India they harvest their wheat in Spring, which is in late February or early March. This is also the time for Holi, a Hindu harvest festival that lasts five days. People dress up and light fires. Farmers decorate their cows with flowers and let them run free in the streets.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Винте ин Нозерн индиа дей хавест  деир вит ин спринг,вич ис ин лейт Фебруари ор орли мач.Дис ис олсо де тайм фор холи ,э хинду хавест фестивал дэт лэстс файв дейс  Пипл дрес ап энд лайт фаэс.Фамес декорейт деир кас вид флауверс энд лет дем ран фри ин де стритс
Гость
Уинтер  ин нозерн индия зей харвест зеир хет ин Спринг, вич ис ин лэйт Феврори ор ирли Мач. Зыс ис элсо зе тайм фо Холли, а Хинду харвест фестивал зэт ласт дэйс. Пипл дрес ап энд лайт файэрс. Фермерс декорэйт зейр ковс уиз фловерс энд лэт зэм ран фри ин зе стрит. Незачто