Как делать схему но ток не ту что оливцем а типо например : В Великій залі- стикито ?

Как делать схему но ток не ту что оливцем а типо например : В Великій залі- стикито ?? малій залі стикито я незнаю как ето делать вот задаача : На виставку привезли 72 картини. 54 картини повісили у великій залі , а решту --у трьох малих залах,порівну в кожній.Скільки картин повісили в кожній малій залі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привезли - 72 картини. Повісили у великій залі - 54 картини. Решту повісили в трьох малих залах, порівну в кожній. В кожній - ?            Розв"язання: 1)72 - 54 = 18 (к.) - решта. 2) 18: 3 = 6 (к.) - в кожній залі. Відповідь: 6 картин.