Как делать схему но ток не ту что оливцем а типо например : В Великій залі- стикито В малій залі стикито я незнаю как ето делать вот задаача : На виставку привезли 72 картини. 54 картини повісили у великій залі , а решту --у тр...
Как делать схему но ток не ту что оливцем а типо например : В Великій залі- стикито В малій залі стикито я незнаю как ето делать вот задаача : На виставку привезли 72 картини. 54 картини повісили у великій залі , а решту --у трьох малих залах,порівну в кожній.Скільки картин повісили в кожній малій залі?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привезли - 72 картини.
Повісили у великій залі - 54 картини.
Решту повісили в трьох малих залах, порівну в кожній.
В кожній - ?
Розв"язання:
1)72 - 54 = 18 (к.) - решта.
2) 18: 3 = 6 (к.) - в кожній залі.
Відповідь: 6 картин.