Как это читается на англиском ПРИМЕР: crandpa грендпа Dear Grandma and Grandpa, Greetings from Greece.

Как это читается на англиском ПРИМЕР: crandpa грендпа Dear Grandma and Grandpa, Greetings from Greece.We are having a great time here. The hotel is fantastic and the weather is great. Dad is windsurfing with the local club at the moment . Tony is playing golf with Steve. They are enjoying it a lot. I am on the beach now. Mum is swimming and I am sunbathing. It is fun. See you soon.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Диэ грендма энд грендпа Гритинс фром гриис. Ви а хэвин э гриит тайм хёр. Зе хоте'л ис фантастик энд зе вэзэр ис гриит. Дэд ис виндсерфинг виз зе локал клаб эт зе моумэнт. Тони ис плейнг голф виз Стив. Зей а энжойин ит э лот. Ай эм он зе Бич нэу. Мам ис свиминг энд ай эм санбесин. Ит ис фан. Сии ю сун.