Как это делать?? 1.Here is my day: I get up ... First,i ... Then ... After that ... At school i ... After school ... In the evening ... My bedtime is ... Заранее спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I get up at 7  First,ithave a brekfast Then  After that (чищу зубы) At school i (учусь) After school (ем) In the evening ( смотрю телевизор)My bedtime is (в 22 00)