Как этот английский рассказ читается . Dear Miss Chatter , Thank you for letter . l would like to see you and your

Как этот английский рассказ читается . Dear Miss Chatter , Thank you for letter . l would like to see you and yourpupils . Would you like to visit us ? My son Jim has got a birthday on the 10th of February . Please come and see us . Best wishes, Jim ' s mum
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Мисc chatter, Спасибо вам за письмо,Я хотел(а) бы увидеть вас и ваших учеников.Хотели бы вы увидеть меня?У моего сына Джима будет день рождение 10 февраля.Пожалуйста приезжайте и.....