Как называется колебания уровня воды,когда вода выходит из берегов? а)тягун б)сулой в)прилив г)отлив

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це приплив тому що тягун це коли дві течії рухають на зустріч одне одній сулой це  підкидання  води на поверхість води відплив це коли вода вийшла із берегів а потів повиртається назад а  приплив це коли вода виходе із берегів