КАК ОТВЕТИТЬ НА ТОКОЙ ВОПРОС Where does Morgana live? When does Morgana get up? Does Morgana have many friends ? Where does Morgana work ? What does Morgana do after work? Who often has dinner with Morgana? What can Morgana m...

КАК ОТВЕТИТЬ НА ТОКОЙ ВОПРОС Where does Morgana live? When does Morgana get up? Does Morgana have many friends ? Where does Morgana work ? What does Morgana do after work? Who often has dinner with Morgana? What can Morgana make? Waht can Morgana do with a mobile phone ? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А текст есть или самим придумывать? Где Морган живет? Когда Морган встает? У моргана много друзей? Что он делает после работы? Кто чаще всего обедает с Морганом? Что умеет Морган? Что может Морган с помощью мобильника?