Как писать там надо вписать слова что означает тебе дом.1)Home is a place... 2)Home is a place with... 3)Home is a place where... напишите с переводом Большое спасибо сразу за помощь!

Как писать там надо вписать слова что означает тебе дом. 1)Home is a place... 2)Home is a place with... 3)Home is a place where... напишите с переводом Большое спасибо сразу за помощь!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Home is a place of respecting and love. Home is a place with lovely family. Home is a place where you are waited for and love you.