Как по английски прочитать.a girl,a rock,socks,a skirt,thirsty,a rooster,a pretty girl,a bird,a short skirt,a shirt,a dirty cup,a thirsty lobster. a peacock,blocks,a hamster,rockets,a jacket,a shirt,dirty,a clock,a pretty peaco...

Как по английски прочитать.a girl,a rock,socks,a skirt,thirsty,a rooster,a pretty girl,a bird,a short skirt,a shirt,a dirty cup,a thirsty lobster. a peacock,blocks,a hamster,rockets,a jacket,a shirt,dirty,a clock,a pretty peacock,a big rock,a red block,a pocket. the bird is in the clock, the peacock is in the rock. the socks are in the jacket . the hamster is in the pocket.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
э гёл, э рок, сокс, э скёт, сёсти, э русте, э прети гёл, э бёд, э шот скёт, э шёт, э дёти кап, э сёсти лобсте, э пикок, блокс, э хэмстер, рокетс, э джекет, э шёт, дёти, э клок, э прети пикок, э биг рок, э рэд блок, э покет зэ бёд ис ин зэ клок зэ пикок ис ин зэ рок зэ сокс а ин зэ джекет зэ хемстер ис ин зэ покет
Гость
э гёл, э рак, сакс, э скёт, фёсти, э рустэ (могу ошибиться), э прити гёл, э бёд, э шот скёт, э шёт, э дёти кап, э фёсти лабстэ. э пикак, блакс, э хэмстэ, ракетс, э джэкет, э шёт, дёти, э клок, э прити пикак, э биг рак, э рэд блак, э покет. зэ бёд из ин зэ клок, зэ пикак из ин зэ рак. Зэ сакс а ин зэ джекет. Зэ хэмстэ из ин зэ покет.