Как правельно поочитать слова It' s Jill's birthday today.She's nine years old.Happy birthday, Jill.How old are you today?I'm nine, Grandpa.Here's your present.Thank you.Ooh,it's a watch.Thank you very much.Hello,Jill.Happy bir...

Как правельно поочитать слова It' s Jill's birthday today.She's nine years old.Happy birthday, Jill.How old are you today?I'm nine, Grandpa.Here's your present.Thank you.Ooh,it's a watch.Thank you very much.Hello,Jill.Happy birthday!Hello, Tom.Thank you.Come in.Here's your present, Jill.Thank you very much.What is it? It's a pencil case.Thanks,Tom.Happy birthday to you!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Итс Джилс бёздей тудей.Шис найн ес олд.Хаппи бёздей,Джилл.Хау олд а ю тудей? Айм найн,Грандпа.Херс йо презент. Санк ю .Кам он. Хес йо презент , Джилл.Санк ю вери мач.Уат ис ит? Итс а пенцил кейс.Санкс,Том.Хаппи бёздей ту ю! надеюсь ты это имел ввиду