Как правельно прочесть без перевода??????? This is a doll. This is a plane. This is a train... Look at this boy- He's got a toy. Look at the girl - She's got a bell: Ding- dong ! Ding- dong...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну тебе на английском? вот вис ис э дол. вис ис э плэйн. вис ис э трэйн... лук эт вис бой - хис гот э той. лук эт гёрл - шис гот э бэл: динг-донг! динг-донг...
Гость
Зыс ис э трэин.Лук эт зыс бой- хис гот а той . Лук эт зэ гёрл-Шеис гот а бэл:дин дон дин дон