Как правильно читается? Ainur: Hello,Jannet! How was your trip to France? Jannet: It was wonderful. I enjoyed it. Ainur: Did you to Paris? Jannet: Yes,it's a beautiful city. It's like a big museum. Ainur: What did you do there...

Как правильно читается? Ainur: Hello,Jannet! How was your trip to France? Jannet: It was wonderful. I enjoyed it. Ainur: Did you to Paris? Jannet: Yes,it's a beautiful city. It's like a big museum. Ainur: What did you do there? Jannet: Well, I visited the Lourve, the pyramids are great! Of couse, I climbed the Eiffel Tower. That was fantastic! Do you want to see my photos? Ainur: Sure!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айнур : Хеллоу, Джаннет!Хау вос юр трип ту Франц? Джаннет : Ит Вос Вондэрфул.Ай енджоед ит. Айнур : Дид ю ту Париш? Джаннет : Ес, итс э бьютифул сити.Итс лайк э биг мьюсейм. Айнур : Ват дид ю ду тзерэ? Джаннет : Велл, ай виситэд зэ Лаурв, хэ пирамидс ар грит!Оф коурс, ай климбед зэ Эиффел Тавэ.Зэт вос фантастик! Ду ю вонт то сии май пфотос? Айнур : Шуа?
Гость
Думаю так  Энур : Хэллоу, Джэнэт Хав вос ёр трип ту Франц?  Джэнэт : Ит вос вандефул! Ай энджоид ит.  Энур : Дид ю ту Пэрис?  Джэнэт : Ес, итс э бьютифул сити. Итс лайк э биг мюзеум. Энур : Вот дид ю ду тзере?  Джэнэт : Вэлл, ай визит зэ Лёрв, зэ пирамидс ар грэит! офкорс, ай  клаймд зэ Эфил Тавэр. Вот вос фэнтэстик! Ду ю вонт ту си май фотос? Энур : шёр. --------------------------------------- Если ты захочешь услышать, как это говорит сам человек/бот, то введи в Поиске "прослушать текст онлайн". Там тебе помогут.