Как правильно читается напишите пожалуйста!! заранее спасибо Hi, Misha, It's Den. I hope you are OK. Can you give me some advice? When I spoke English to native speakers (носители языка), they couldn't understand me. What am !...

Как правильно читается напишите пожалуйста!! заранее спасибо Hi, Misha, It's Den. I hope you are OK. Can you give me some advice? When I spoke English to native speakers (носители языка), they couldn't understand me. What am ! doing wrong? Looking forward to your answer, Den
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нужно написать по-русски?
Гость
хай Миша итс Дэн.Ай хоп ю ар окей.кен ю гив ми сам адвайс.вен ай спок инглиш то нетив спикерс тзеу коулднт анэрстен д ме вхет ем.гоинг вронг. локинг форвард ту йор ансвер. Ден