Как правильно подчеркнуть члены предложения? Білим снігом притрусило голі дерева. Старенькому дідусеві допомогали онуки. маленька сестра грала на гітарі. Марина співалі веселі пісні.Тарас зліпив великого сніговика.Снігурі приле...

Как правильно подчеркнуть члены предложения? Білим снігом притрусило голі дерева. Старенькому дідусеві допомогали онуки. маленька сестра грала на гітарі. Марина співалі веселі пісні.Тарас зліпив великого сніговика.Снігурі прилетіла до старого дерева.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Білим    снігом  притрусило    голі              дерева.  ~~~~~   - - - -      =======       ~~~~~           - - - - - Старенькому дідусеві допомогали онуки. ~~~~~~~~~    - - - - - -    =======     Маленька сестра грала на гітарі. ~~~~~~~~              ====   - - - - -  Марина співала   веселі    пісні.               ======  ~~~~~    - - -  Тарас зліпив    великого сніговика.              =====  ~~~~~~~    - - - - - -  Снігурі прилетіли до старого     дерева.                  ======     ~~~~~~~     - - - - -