Как правильно прочитать (напишите по русски пожалуйста) article The Bible celebration channel conclusion encyclopedia essay guidebook handbook headline horror purpose quiz review script thriller touch wisdom to apologize to app...

Как правильно прочитать (напишите по русски пожалуйста) article The Bible celebration channel conclusion encyclopedia essay guidebook handbook headline horror purpose quiz review script thriller touch wisdom to apologize to approve to borrow to book to broadcast to celebrate to confess to explain to manage to prove to quit to remind to report to search to touch however seldom whatever whenever wherever whoever broadcasting
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. атикл 2. зе байбл 3. сэлэбрейшн 4. чэнел 5. конклюжн 6. инсайклопидия 7. эсей 8. гайдбук 9. хэндбук 10. хэдлайн 11. хорор 12. пёрпос 13. квиз 14. ревью 15. скрипт 16. срилер 17. тач 18. висдом 19. ту эполоджайз 20. ту эпрув 21. ту боров 22. ту бук 23. ту бродкэст 24. ту сэлэбрейт 25. ту конфэс 26. ту эксплейн 27. ту мэнэдж 28. ту прув 29. ту кваит 30. ту ремайнд 31. ту репорт 32. ту сёрч 33. ту тач 34. хауэвер 35. сэлдом 36. вотэвер 37. венэвер 38. вэарэвер 39. хуэвер 40. броадкэстинг П.С. таким насилованием английского языка я еще не занималась...