Как прочитать (на русском экскьюз ми напишите прошу) --Excuse me, could you tell he how to get to Trafalg

Как прочитать (на русском экскьюз ми напишите прошу) --Excuse me, could you tell he how to get to Trafalgar Square? --oh, of course it's very easy. Can you see that wide street over there? --Yes. --Go along that street. it will lead you to Trafalgar Square. --Thank you very much. --You're welcome have a nice day
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Экскьюз ми куд ю тел ми хау ту гет ту трэфелгэ сквеэ? - о оф кос итс вери изи. кэн ю си зэт вайд стрит овер зеэ -Йес -гоу элонг зэт стрит. ит вил лед ю ту трэфелгэ сквеэ - сенкь ю вери матч - ю а велком хэв э найс дей