Как прочитать по англиски русскими буквами can i help you. what colour. any probiem madam. It looks good .25 pounds.what is it madam.thank you.помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Can   I   help you? kæn aɪ  hɛlp   juː What colour?   wɒt   ˈkʌlə Any   probiem,  madam? ˈɛni ˈprɒbləm ˈmædəm It   looks  good . ɪt  lʊks    gʊd        25           pounds. ˈtwɛnti faɪv   paʊndz  What   is   it   madam?   wɒt   ɪz  ɪt ˈmædəm Thank  you.  θæŋk   juː