Как прочитать по английски l have 4 less and a tail. l am very smart. L like to play with you when l see. a cat l say wolf

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
l    have   4   legs  and  a tail. ai hæv   fɔː  lɛgz ænd ə teɪl.  l    am  very  smart. ai æm ˈvɛri  smɑːt. I    like to   play with you. aɪ laɪk tuː pleɪ wɪð juː. When l   see a cat    l  say wolf wɛn   ai siː   ə kæt ai seɪ wʊlf