Как происходит объеденение признаков родителей у их потомков?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это занесено у потомков с рождения. Вот так вот
Гость
Просто. Только я на укр. языке напишу, а ты переведешь . У зиготі матері йде смішування сперматозоідів матері та батька ( 23+ Х хромосоми від матері, і 23+ Х( якщо народиться дівчина і якщо хлопець, то 23+ Y хромосоми від батька) ) хромосоми мають спадкову інформцію батьків, а цю інформацію використовує дитина на протязі усього життя