Как произноситься стихотворения (Не полное) Little cat Little cat  I have ho flatI a ma poor mouseI have no house  Little cat Little cat I cannot do that,You wantto cat me

Как произноситься стихотворения (Не полное)  Little cat Little cat   I have ho flat I a ma poor mouse I have no house   Little cat Little cat  I cannot do that, You wantto cat me
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
литл кет литл кет ай хев ноу флет ай эм пуур маус ай хэв ноу хауз литл кэт литл кэт ай кеннот ду зет ю вонт ту кэт ми
Гость
Литл кэт литл кэт Ай хэв ноу флэт Ай эм э пуэ маус Ай хэв ноу хаус Литл кэт литл кэт Ай кэнат ду thэт Ю уант ту ит ми