Как произносить этот стих по английски: When the weather is wet We must not fret* When the weather is cold We must not scold** When the weatheris warm We must not stor

Как произносить этот стих по английски: When the weather is wet We must not fret* When the weather is cold We must not scold** When the weatheris warm We must not stor m*** But be thankful together Whatever the weather.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В смысле? Английские слова русскими буквами? уи маст нот фрэт уэн зэ вэзе ис колд уи маст нот сколд уэн зэ вэзэриз уом уи маст нот стом бат би сэнкфул тугэзэ вотэвэ зэ вэзе